19 lipca 2016

Druk offsetowy

 

Druk offsetowy daje Państwu gwarancję uzyskania produktu najwyższej jakości w połączeniu z krótkim czasem realizacji. Oferujemy Państwu druk wysokonakładowy wszelkich materiałów reklamowych, dokumentów firmowych, czasopism, magazynów, książek, opakowań, akcydensów.
Ciągłe inwestycje w park maszynowy pozwalają nam realizować zlecenia o dużej różnorodności. Drukujemy w pięciu kolorach z opcją lakierowania w jednym przebiegu arkusza. Używamy papierów powlekanych, niepowlekanych, samokopiujacych, samoprzylepnych oraz innych nietypowych podłoży.

 

KALENDARZE

KALENDARZE

 

W naszej ofercie znajdują się różnego typu kalendarze: planszowe, trójdzielne, biurkowe i książkowe. Realizujemy też niestandardowe zamówienia. Stosujemy różne wykończenia według preferencji klienta.

KATALOGI, FOLDERY

foldery

 

Oferujemy druk katalogów, broszur czy folderów firmowych, które przyciągną uwagę potencjalnego klienta. Oferujemy dużą różnorodność jeśli chodzi o formę, materiał i wykończenie.

PAPIER FIRMOWY

papier

 

Estetycznie zaprojektowany i wydrukowany papier firmowy świadczy o prestiżu i podkreśla profesjonalny wizerunek firmy.

NOTATNIKI, BRULIONY

notatnik

Proponujemy personalizowane notatniki i bruliony, które oprócz roli użytkowej mogą być także reklamą Państwa firmy i miłym upominkiem dla kontrahentów.

TECZKI, SEGREGATORY

teczki
Produkty te wykonujemy z kartonu lub tektury, mogą być dodatkowo kaszerowane, zamykane na napy lub gumkę, z rączką lub bez, z kieszonką na wizytówkę, itp

PODKŁADY PLANO

plano

Podkłady mają zazwyczaj nadrukowane podręczne kalendarium oraz miejsce na notatki. Są klejone w wielostronicowe bloki – gdy zapełnimy kartkę, możemy ją wyrzucić.

PLAKATY

plakaty
Drukujemy plakaty na różnych papierach i wielu formatach.

ULOTKI

ulotki
Drukujemy ulotki w wielu formatach i na różnego rodzaju papierach. Można je lakierować, falcować, sztancować, złocić, itd.

WIZYTÓWKI

wizytowki
Standardowy wymiar wizytówki to 90 x 50 mm. Gama papierów wizytówkowych jest bardzo szeroka, możliwe też są różnorodne uszlachetnienia.

 

KOPERTY

Koperta – jako opakowanie korespondencji – może wskazywać na jej charakter. Stonowana i klasyczna służy do wysyłania oficjalnych pism lub ofert, ozdobna, kolorowa – może mieścić w sobie życzenia świąteczne lub specjalną ofertę handlową.

OPAKOWANIA, PUDEŁKA, KARTONY

Wykonujemy opakowania różnego typu: użytkowe, ozdobne, klasyczne, zbiorcze. Dysponujemy szerokimi możliwościami technicznymi, które umożliwiają nam produkcję opakowań różnego typu – klejonych wielopunktowo, z okienkiem lub bez, ze złoceniami czy tłoczeniami.

ZAPROSZENIA, POCZTÓWKI, KARTY

Druki okolicznościowe to pole do popisu zarówno jeśli chodzi o projekt jak i użyte materiały. Do wyboru mamy całą paletę papierów ozdobnych, zarówno gładkich jak i fakturowanych w pełnej gamie kolorystycznej. Poszczególne elementy na tego typu produktach można sztancować, tłoczyć i złocić. W efekcie otrzymujemy niepowtarzalny, wysokiej jakości produkt.