19 lipca 2016

Druk wielkoformatowy na tekstyliach

 

Założenie kompleksowej obsługi klienta zaowocowało inwestycją w drukarki do produkcji dzianin poliestrowych.

OFERUJEMY PAŃSTWU:
:: flagi reklamowe,
:: transparenty,
:: banery (standardowo na dzianinach 115, 205 i 330 g, a na życzenie dostępne są także gramatury 130 i 170 g),
:: namioty wystawiennicze (namioty reklamowe).

Flagi  reklamowe są doskonałą formą reklamy firmy. W dzisiejszych czasach stały się najpopularniejszą formą reklamy zewnętrznej. Zainteresowania flagami należy upatrywać w szerokich możliwościach ekspozycji, szybkiemu i czytelnemu przekazowi informacji. Dzięki dynamice formy i intensywności barw doskonale budują wizerunek firmy zwiększając prestiż i zaznaczając jej obecność.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów oddajemy Państwu do dyspozycji najwyższej jakości produkt odporny na  warunki atmosferyczne, wytworzony przy użyciu najnowszych technologii druku.

 

 

Sitodruk

Sitodruk to druk techniką liniową, polegającą na nakładaniu kolejnych kolorów na flagę. Nadruk utrwalany jest termicznie, a następnie w maszynie piorącej wypłukiwany jest nadmiar farby. Po wysuszeniu i wymaglowaniu produkt trafia do dalszej obróbki w szwalni. Flagi i transparenty wykonujemy w formacie 400 x 200 cm, przy większych wymiarach stosujemy niewielkie łączenie grubości ok. 2 – 3 mm, które jest niewidoczne gdy flaga znajdzie się na maszcie.

Druk cyfrowy

Przy niewielkich nakładach flagi wykonywane są metodą druku cyfrowego, co pozwala na znaczną redukcję kosztów.

Ze względu na sposób druku rozróżniamy:

:: druk bezpośredni (direct print) na dzianinach ze 100% przebiciem na drugą stronę, stosowany przy niewielkich nakładach.

:: druk transferowy (dye sublimation, dye sub) – polega na pierwotnym zadruku na papierze, a następnie przeniesieniu za pomocą kalandra (laminatora) lub prasy na dzianiny, włókniny lub inne podłoża.