19 lipca 2016

Usługi prepress

 

 

Projekty i przygotowanie do druku

Posiadamy własne studio graficzne wyposażone w wysokowydajne stacje robocze zaopatrzone w  profesjonalne oprogramowanie i najwyższej jakości sprzęt do projektowania na potrzeby druku offsetowego i wielkoformatowego. Realizujemy zlecenia kompleksowo. Od projektu graficznego do przygotowania go do druku, realizację wydruku oraz dostarczenie gotowych materiałów do klienta.

 

Proofing

Do próbnych wydruków wykorzystujemy maszynę Epson Stylus Pro 9800 z technologią UltraChrome (“cyfrowy matchprint”), która umożliwia druk wysokiej jakości zgodny ze standardem UGRA FOGRA.

 

 

 

Naświetlanie

Naświetlarnia wyposażona jest w urządzenia firmy SCREEN pracujące w technologii CTP i CTF. Maksymalny format matrycy jaki możemy naświecić to B0, a filmu 1120 x 810 mm. Na etapie przygotowania plików używamy oprogramowania typu workflow: PDF Organizer oraz TrueFlow. Świecimy rastrem klasycznym lub SPEKTĄ.

Spekta to technologia rastrowania hybrydowego łączącego zalety rastra klasycznego i stochastycznego. Jakość druku i czytelność szczegółów porównywalne są jedynie z jakością osiąganą do tej pory tylko za pomocą liniatur powyżej 300 lpi. Dodatkowe zalety to brak mory i ciągłość linii (Spekta zapewnia losowy rozkład punktów).

Aby usprawnić proces naświetlania plików prosimy o zapoznanie się ze specyfikacją ich przygotowania. Do Państwa dyspozycji jesteśmy codziennie w godzinach od 7.00 do 15.00.