2 czerwca 2016

Druk na tekstyliach

 

Druk na tekstyliach to bardzo skomplikowany proces, wymagający dużej wiedzy i  doświadczenia. Złożoność procesu produkcji wymaga znajomości właściwości fizycznych, a także chemicznych zarówno materiałów, na których wykonywany jest druk oraz tuszy i farb. Bardzo ważnym elementem jest struktura tkaniny, temperatura druku a także wilgotność powietrza. Staliśmy się ekspertami w dziedzinie druku na tekstyliach. Zawsze dążymy do uzyskania jak najlepszych efektów końcowych. Każdy materiał jesteśmy w stanie efektownie wykończyć poprzez cięcie, obszywanie, zszywanie oraz doszywanie taśm, karabińczyków oraz oczkowanie.

Oto wybrane materiały i produkty jakie oferujemy i wykonujemy na co dzień w naszej drukarni:

FLAGI REKLAMOWE

flagi

Flaga to bardzo oryginalny nośnik reklamowy, który efektownie przedstawia i uwydatnia działalność firmy, dodając jej stylu i prestiżu. Duże rozmiary flag i ruch na wietrze pozwalają dostrzec umieszczoną informacje graficzną lub logo firmy już z daleka. Dodatkowym atutem jest umieszczenie jej na maszcie o różnych wysokościach, oraz  możliwość częstej wymiany flagi.

Maksymalna szerokość zadruku wynosi 300 cm. Podstawowym materiałem jest poliester 115 gr.

BEACH FLAGI

beachflagi

Wykonujemy flagi na teleskopowych masztach zwane beach flagami (winderami, bow flagami, flagami husarskimi itp.). Flagi te to idealne rozwiązanie dla promocji firmy w każdych warunkach atmosferycznych, a także wewnątrz budynków. Idealne rozwiązanie na różnego rodzaju eventy i imprezy plenerowe. Przyciągają wzrok i zaciekawienie każdego przechodzącego obok nich klienta.
Produkujemy flagi w różnych kształtach i rozmiarach.
Maksymalna szerokość zadruku wynosi 300 cm. Podstawowym materiałem jest poliester 115 gr lub polyflag. Do zamówienia oferujemy również akcesoria.

KIOSK FLAGI

kioskflagi

To niewielkie flagi reklamowe służące do wyeksponowania marki i logo firmy. Często spotykamy się z sytuacją, że nie mamy miejsca przed budynkiem firmy na postawienie masztów, a chcielibyśmy oflagować firmę i podkreślić swoją obecność na rynku. Najlepszym rozwiązaniem są właśnie kiosk flagi. Oferujemy je w różnych wariantach, od małych pojedynczych do wielkich kilkumetrowych lub potrójnych masztów.

Maksymalna szerokość zadruku wynosi 300 cm. Podstawowym materiałem stosowanym do tego rodzaju flag jest poliester 115 gr – 205 gr oraz blockout.

 

BANERY

baner_1

To alternatywa dla klasycznych winylowych ciężkich banerów. Idealnie sprawdzają się w wietrznych warunkach. Są lekkie i z łatwością możemy je przenosić i wymieniać. Grafika wykonana jest w technice druku sublimacyjnego. Dzięki tej technologii tusz pod wpływem temperatury wnika w strukturę materiału i jest praktycznie niemożliwy do usunięcia.
Wydruki na materiałach poliestrowych można prać, prasować i wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Maksymalna szerokość zadruku wynosi 300 cm. Podstawowym materiałem stosowanym do tego rodzaju produktów jest poliester 115 gr – 205 gr.

PALLET COVERS

pallet-covers

Wykonujemy również pokrowce na palety, które dzięki swym właściwościom chronią wystawione produkty przed warunkami atmosferycznymi oraz uszkodzeniami. Oprócz tego pokrowce są doskonałą formą reklamy, na której można umieścić nazwę firmy, logo oraz przedstawić możliwości jakie posiada dana firma – jej produkty i usługi.

Maksymalna szerokość zadruku to 300cm. Podstawowym materiałem stosowanym do tego rodzaju produktów jest poliester 115 gr – 205 gr oraz non woven 150 gr, 300 gr.

ALARM COVERS

alarm-covers

Wykonujemy wydruki zwane alarm covers czyli bramki antykradzieżowe dla dyskontów odzieżowych, marketów i centrów handlowych. Alarm coversy mogą nie tylko chronić przed kradzieżami, ale także być zwracającym na siebie uwagę nośnikiem reklamowym przedstawiającym aktualne promocje lub najciekawsze produkty. Struktura materiału jest lekka dzięki czemu można ją często wymieniać, są ekonomiczne i zajmują po złożeniu mało miejsca.

Maksymalna szerokość zadruku to 300 cm. Podstawowym materiałem stosowanym do tego rodzaju produktów jest non woven 150 gr, 300 gr.

 

GIRLANDY

 

girlandy
Girlanda to łańcuch reklamowy, który składa się z szeregu flagietek wykonanych z materiału flagowego poliestrowego mocowanych do taśmy poliamidowej dowolnej długości. Nietypowy wygląd pozwala na szerokie stosowanie łańcuchów w przedsięwzięciach reklamowych, na imprezach plenerowych lub po prostu do organizacji przestrzeni. Flagietki mają najczęściej kształt prostokąta lub trójkąta. Możliwe jest także wykonanie innych kształtów i wielkości.

Maksymalna szerokość zadruku to 300 cm. Podstawowym materiałem jest poliester 115 gr – 205  gr.

WYDRUKI DO RAM ALUMINIOWYCH
I TELESKOPOWYCH

wydruki-do-ram

To ciekawe rozwiązania służące do eksponowania wszelkich treści reklamowych. Często spotykamy je na stacjach benzynowych, stadionach sportowych i różnego rodzaju targach wystawniczych. Zastosować je jednak można praktycznie wszędzie. Polecamy ten element jako dopełnienie wizerunku reklamowego firmy. Umożliwiamy również oprócz wydruku także zakup ramy aluminiowej. Wydrukowany materiał obszywamy oraz oczkujemy.

Maksymalna szerokość zadruku to 300cm.  Podstawowym materiałem jest poliester  115 gr – 330 gr, lightlux 140 gr.

PUFY

 

pufy
NOWOŚĆ! Wygodne i komfortowe pufy z różnorodnymi nadrukami reklamowymi to doskonały dodatek wystroju wnętrza i wspaniały produkt eventowy. Wzmocnione i przyjemne dla ciała tkaniny oraz pełnokolorowy druk na całej powierzchni sprawiają, że pufy są bardzo efektownym nośnikiem reklamowym. Posiadamy pufy z wymiennymi pokrowcami, co pozwala na zmianę grafiki bez wymiany całego siedziska.

Podstawowym materiałem jest poliester 205 gr – 330 gr, satyna 125 gr, non woven 150 gr, 300 gr.

 

POSZYCIA DO NAMIOTÓW

namioty

Namioty reklamowe działają jak ogromny billboard, przyciągając swoim wyglądem wzrok i uwagę każdego klienta. Nasze namioty nadają się na każdą plenerową imprezę. Wykonane są z wytrzymałego poliestrowego materiału, który jest wodoodporny i odporny na uszkodzenia. Każde poszycie jest przez nas obszyte i wykończone specjalnymi taśmami.

Maksymalna szerokość zadruku to 160cm. Gramatura materiałów wynosi 280g/m2.

DYWANY

dywany

Dywany reklamowe efektownie kreują wizerunek firmy, utrwalając ją głęboko w pamięci klienta. Oferujemy dywany reklamowe z logo firmy lub dowolną pełnokolorową grafiką. Produkujemy je ze specjalnego, odpornego na ścieranie materiału. Spód wykonany jest z antypoślizgowej gumy. Zadrukowane dywany są nie tylko powierzchnią, po której można przejść, ale stanowią także efektywny nośnik reklamowy.

Maksymalna szerokość zadruku to 300cm. Gramatura materiałów wynosi 900g/m2 oraz 1100g/m2.

PODKŁADY POD MYSZ

podklady-mysz

Podkłady pod mysz to nie tylko powierzchnia służąca do prawidłowej i wygodnej pracy myszki komputerowej, ale również ciekawy nośnik reklamowy i designerski gadżet. Powierzchnia naszych produktów jest odporna na ścieranie, a jej faktura umożliwia doskonałą prace myszki. Istnieje również możliwość wykonania podkładek o niestandardowym kształcie i rozmiarze. Stosowane do produkcji materiały posiadają wszelkie atesty i spełniają najwyższe standardy wymagań.