Najlepsze projekty RPO WZ

Podczas specjalnej gali podsumowującej efekty realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego w województwie zachodniopomorskim, uhonorowani zostali beneficjenci najefektywniejszych projektów.

Mieszkańcy naszego regionu również będą mogli przyznać swoją nagrodę. Internauci posiadający profile na Facebooku mogą głosować na najlepsze projekty w ramach dwóch kategorii:

najlepszy projekt w sferze publicznej,

najlepszy projekt w sferze przedsiębiorców.

news_rpo_icon

Projekty RPO WZ zostały poddane wstępnej selekcji – z ponad tysiąca pięciuset dobrych projektów wybrane zostało 20, takich, które najpełniej realizują cele RPO WZ oraz reprezentują kluczowe obszary wsparcia w RPO WZ. Wśród wybranych  projektów w ramach plebiscytu jest także Państwa projekt. Autorzy projektów, które zdobędą największą liczbę głosów internautów, otrzymają pamiątkowe statuetki z rąk Marszałka Województwa.

Głosowanie trwa do 30 maja do godziny 10.00. Wówczas poznamy zwycięzcę, który zaproszony zostanie na Galę RPOWZ w Kołobrzegu w dniach 2-3 czerwca 2014.

Sama Gala  jest wydarzeniem w ramach Forum Samorządowego i odbędzie się w Marine Hotel w dniu 2 czerwca 2014 r. (udział w Forum, nocleg i wyżywienie zapewnia zwycięzcy plebiscytu Urząd Marszałkowski).

Aby zagłosować, należy wejść na profil Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego (www.facebook.com/rpowz) a następnie przejść do aplikacji: „Najlepszy projekt RPO WZ – Plebiscyt internautów” lub wejść bezpośrednio do aplikacji klikając link: https://www.facebook.com/rpowz/app_1505883316306420

Wśród samych głosujących rozlosujemy nagrody – zestaw upominków promocyjnych ze znakiem RPO.